Totolotek

Firma Totolotek może pochwalić się ponad 20 latami tradycji. W branży bukmacherskiej online działa od 2013 roku, kiedy to uzyskała odpowiednie zgody Ministerstwa Finansów. 

Bonus od Totolotek

  • Legalny Bukmacher Totolotek

    W Totolotku doskonała oferta na piłkę nożna, wysokie kursy na najpopularniejsze dyscypliny, oraz atrakcyjne bonusy dla graczy

    Odbierz bonus już teraz!

Zalety Totolotek

  1. Legalny bukmacher bez podatku
  2. Wieloletnie doświadczenie
  3. Dobra aplikacja mobilna
  4. Sporo bonusów dla graczy
  5. Obsługa Skrill
Załóż konto

Bukmacher online bez podatku

Marka Totolotek to blisko 350 punktów naziemnych w całym kraju, gdzie umożliwia się legalne typowanie wydarzeń sportowych i nie tylko. Wspomniana firma jest jedyną w branży w naszym kraju posiadającą zgody na zawieranie zakładów na wyścigi chartów oraz koni. Oczywiście, chodzi tu o grę na prawdziwe wydarzenia, a nie te odbywające się wirtualnie. Totolotek jest bukmacherem bez podatku online
. Oznacza to, że codziennie można w nim obstawiać spotkania, nie płacąc 12 procent opłaty od wniesionej stawki. Grając w tej marce bukmacherskiej, nie płaci się całego podatku w przypadku zakładów mobile oraz połowy, stawiając w tradycyjny sposób.

Oferty bukmacherskie 2018

Bukmacher organizuje akcje promocyjne dla wszystkich swoich klientów. Założenie profilu jest w tym przypadku niezwykle proste i nie wymaga zajęcia zbyt wiele czasu. Aby założyć konto bukmacherskie, należy wejść na www.Totolotek.pl i podać swoje podstawowe dane takie jak imię czy nazwisko. Nie należy bać się wyrażania opcjonalnej zgody na otrzymywanie wiadomości elektronicznych, ponieważ zazwyczaj są w nich newsy o aktualnych ofertach specjalnych.

Do rejestracji w Totolotku nie potrzeba żadnego kodu promocyjnego. Mając profil gracza i grając na mecze swoich faworytów, również online, nie łamiemy polskich przepisów, a to dlatego, że Totolotek działa zgodnie z prawem - ma od Ministerstwa wszystkie odpowiednie zgody.

Obstawianie przez telefon

Standardowe strony internetowe do obstawiania z dnia na dzień coraz bardziej zaczynają odchodzić do lamusa, a ich pozycję zajmują smartfony. Firma Totolotek umożliwia typerom korzystanie ze specjalnej aplikacji mobilnej stworzonej na telefon z Androidem oraz systemem iOS. Wygląd apki jest przyjazny dla użytkownika, łatwy w obsłudze i w polskim języku. Jakie opcje oferuje aplikacja mobilna Totolotek?

Co można robić w aplikacji Totolotka:

- Śledzenie meczów na żywo w funkcji LiveTracker
- Wpłacanie na konto bukmacherskie przelewami ekspresowymi
- Zlecenia wypłat zyskanych pieniędzy
- Pełna oferta!

- Dostęp do konta graczaRegulaminy Google Play oraz AppStore, w których dostępne są programy mobilne, nie pozwalają bukmacherom na udostępnienie w nich swoich produktów. Właśnie dlatego nic od Totolotka nie znajdziecie w wirtualnych sklepach w telefonie bądź tablecie. Jeżeli chcecie ściągnąć aplikację Totolotka na swoje urządzenie, po prostu odwiedźcie oficjalną stronę bukmachera. Instrukcja nie jest w tym przypadku niezbędna, bo proces jest naprawdę nieskomplikowany i powinien poradzić sobie z nim nawet typowy laik. 

Zakłady Live w Totolotku

Fani obstawiania wydarzeń sportowych w trakcie ich trwania nie mają na co narzekać, typując u bukmachera Totolotek. Bukmacher oferuje ponad 6000 zakładów live w miesiącu na znane dyscypliny sportowe. Każda najważniejsza impreza sportowa jest udostępniana w ofercie. Obstawianie możliwe jest już od 2 złotych, a Zakłady Na Żywo mogą być wykorzystywane przez wszystkich zarejestrowanych.

Największą popularnością wśród Zakładów Na Żywo cieszy się piłka nożna oraz rozgrywki tenisowe, ale nie brakuje w tym przypadku także zakładów na koszykówkę, siatkówkę czy inne nieco mniej popularne dyscypliny. Pełna oferta jest zawarta na www.Totolotek.pl. W przypadku różnego rodzaju pytań czy wątpliwości odnośnie oferty, można napisać do Biura Obsługi Klienta. Na portalu bukmachera dostępne są też bardzo dobrze napisane poradniki dla tych dopiero zaczynających zajmować się bukmacherką i obstawianiem. 

Bonus u bukmachera

Totolotek ma dużo ofert dla swoich graczy – i to nie tylko tych świeżych. Po pierwsze, można w tym portalu dołączyć do specjalnego klubu VIP, w którym wszyscy otrzymują indywidualnego opiekunka, wyjątkowe kursy na wybrane wydarzenia oraz specjalne oferty. Ciekawą rzeczą jest też
Bet Club. Co to właściwie jest? To akcja promocyjna, gdzie klienci zbierają punkty za puszczanie kuponów, a w zamian mogą otrzymać nagrody rzeczowe, premie, bonusy, a nawet wycieczki z osobą towarzyszącą! Oferta Totolotka jest dynamiczna, potrafi różnić się  z dnia na dzień. Wszystkie naprawdę dostępne promocje widzą tylko zarejestrowani gracze na www.Totolotek.pl. Założenie konta jest darmowe, dlatego można go dokonać, a następnie, po przejrzeniu aktualnych ofert, zdecydować czy Totolotek to dobry wybór.

Jak legalnie typować?

Marka Totolotek działa w Polsce zgodnie z Zezwoleniem Ministerstwa Finansów o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Pełna nazwa domeny bukmachera wpisana jest do listy legalnych w Polsce, w przeciwności do zagranicznych stron należących do podmiotów, które nie odprowadzają podatków w Polsce.

Jeżeli chcecie typować legalnie, w Totolotku macie taką możliwość i możecie to robić całkowicie bez podatku, grając mobilnie, co jest bardzo dobrymi szybkim rozwiązaniem!


-----

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zgłoś błąd
760 PLN w bonusach od STS! Kod promocyjny: BETONLINEOdbieram bonus